Naše služby
Servis na Slovensku
Servis na Slovensku
Vybavujeme záručné aj pozáručné reklamácie všetkých produktov.
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Obvyklá doba doručenia tovaru je 24 až 48 hodín od objednania.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 100€ máte doručenie tovaru kuriérom zadarmo.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Napíšte email alebo zavolajte na 0904 606 145 a získajte odpoveď ihneď.
Náhradné diely a servis zváračiek
Recenzie zákazníkov

MARKAL: Globálny líder v priemyselných značkovačoch s tradíciou od roku 1934, poskytujúci spoľahlivé riešenia pre rôzne odvetvia.

Značka MARKAL, patriaca pod rodinnú spoločnosť LA-CO Industries, sa od roku 1934 etablovala ako popredný líder v oblasti vysokovýkonných, ručne držaných priemyselných značiacich produktov. S výrobnými závodmi v Elk Grove Village, IL, USA a vo Francúzsku, MARKAL ponúka široké spektrum produktov pre rôzne priemyselné sektory vrátane výroby kovov, lodnej výstavby, automobilového priemyslu, zvárania a kovovýroby, stavebníctva a spracovania dreva a ďalších.

MARKAL je hrdý na podporu pracovníkov, ktorí budujú svetové mosty, lode, automobily, domy, kancelárske veže, elektrárne a ďalšie inžinierske diela. Produkty značky MARKAL sú dnes predávané v viac ako 60 krajinách po celom svete.

V rámci svojho portfólia MARKAL ponúka rôzne špecifické produkty ako sú inkové značkovače, držiaky, značkovače pre drevársky priemysel, bezpečnostné značkovače, značkovače pre horúce povrchy, odstrániteľné značkovače, aerosólové farby a značkovače pre hospodárske zvieratá. Okrem toho sa spoločnosť zameriava na produkty pre indikáciu teploty pre rôzne povrchy a aplikácie, ako sú kovy, nehrdzavejúca oceľ, plasty, keramika, sklo a mnohé ďalšie.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

Skúste opäť použiť vyhľadávanie