Naše služby
Servis na Slovensku
Servis na Slovensku
Vybavujeme záručné aj pozáručné reklamácie všetkých produktov.
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
Obvyklá doba doručenia tovaru je 24 až 48 hodín od objednania.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 100€ máte doručenie tovaru kuriérom zadarmo.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Napíšte email alebo zavolajte na 0904 606 145 a získajte odpoveď ihneď.
Náhradné diely a servis zváračiek
Recenzie zákazníkov

Magmaweld: Pionier vo výrobe zváracích materiálov a technológií od roku 1957, zameraný na inovácie, kvalitu a technické vzdelávanie, s globálnym dosahom.

svojím zameraním na inovácie a kvalitu od roku 1957. Spoločnosť vyrába široký sortiment produktov vrátane zváracích elektrod, MIG/MAG a TIG drôtov, trubičkových drôtov, ponorných oblúkových drôtov a tokov, zváracích strojov, prídavných zváracích produktov a automatizačných systémov. Jej história je spojená s výrobou pod značkou Oerlikon a s dôrazom na technické vzdelávanie, kde poskytuje bezplatné kurzy pre zváračov od roku 1961, čím podporuje odborné vzdelávanie a technické zručnosti v odvetví​​​​​​​​.

Magmaweld kládol dôraz na vývoj a inováciu výrobkov, vďaka čomu sa stal popredným dodávateľom v zváracom priemysle. Jeho produkty sú známe vysokou kvalitou a spoľahlivosťou, čo spoločnosť dosahuje prostredníctvom prísnych štandardov kontroly kvality a neustáleho vývoja technológií. Spoločnosť ponúka širokú škálu zváracích materiálov a technické riešenia prispôsobené potrebám zákazníkov, čo je podporené aj ich technickými službami a odborným poradenstvom, poskytovaným na základe dlhoročných skúseností a odborných znalostí v oblasti zvárania.

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti.

Skúste opäť použiť vyhľadávanie