Tester autobatérii HELVI T5
   Tester autobatérii HELVI T5
   Tester autobatérii HELVI T5
   Tester autobatérii HELVI T5

   Tester autobatérii HELVI T5

   Recenzia(0)
   245,00 €
   s DPH
   Na sklade

   Digitálny tester HELVI T5: univerzálny pre auto/moto batérie. Meria napätie, kapacitu, odpor, test štartu a alternátora. Protokol na displeji alebo PC.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme vám revolučný digitálny tester autobatérií HELVI T5, nevyhnutný nástroj pre každého automobilového nadšenca či profesionála. S najnovšou technológiou a pokročilými funkciami tento tester poskytuje presné a spoľahlivé výsledky, ktoré vám pomôžu udržať váš automobil v optimálnom stave.

   Kľúčové vlastnosti a výhody

   • Všestranná funkčnosť: HELVI T5 je schopný testovať rôzne aspekty akumulátora vrátane napätia, aktuálnej kapacity a odporu. Ďalej analyzuje správanie batérie pri štarte a kontroluje jej kapacitu a napätie pri rôznych otáčkach a zaťaženiach, vrátane testovania s zapnutými svetlami.
   • Kompatibilita: Tento univerzálny tester je vhodný pre všetky typy 12V akumulátorov vrátane WET, AGM, EFB a GEL. Či už ide o motocykel alebo automobil, HELVI T5 vám poskytne potrebné údaje.
   • Užívateľsky prívetivý: S intuitívnym dotykovým displejom a grafickým zobrazením je HELVI T5 navrhnutý pre maximálne pohodlie a efektivitu. Jeho používanie je jednoduché a intuitívne, vďaka čomu je ideálny pre profesionálov aj amatérov.
   • Dokumentácia a prenos dát: Všetky výsledky testovania sa dajú zhrnúť do protokolu, ktorý je možné zobraziť priamo na displeji testera alebo preniesť do PC prostredníctvom USB pripojenia, čo umožňuje ľahké archivovanie a analýzu dát.
   • Robustné a prenosné: Tester je dodávaný v odolnom plastovom kufríku, ktorý uľahčuje jeho prenos a skladovanie. USB kábel je súčasťou balenia, čo zaisťuje, že budete mať všetko potrebné vždy po ruke.

   Ako HELVI T5 pomáha udržiavať váš vozový park: Tento tester je neoceniteľným nástrojom pre diagnostiku a udržiavanie stavu batérie a elektrického systému vozidla. Pravidelným testovaním s HELVI T5 môžete predísť neočakávaným poruchám a predĺžiť životnosť akumulátora aj vozidla.

   Na záver, digitálny tester autobatérií HELVI T5 je nepostrádateľným partnerom pre každého, kto chce mať svoje vozidlo v perfektnom technickom stave. Vďaka jeho pokročilým funkciám, vysokému komfortu používania a schopnosti poskytovať presné diagnostické údaje je ideálnou voľbou pre profesionálov aj domácich majstrov. Nečakajte na neočakávané a zaistite si svoj exemplár už dnes!

   HELVI
   TEST/T5
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Startovacia schopnosť CH
   áno
   Stav nabitia SOC
   áno
   Voltmeter
   áno
   Vyhodnotenie testu dobrý/zlý
   áno
   Test alternátora
   áno
   Prepätie alternátora
   áno
   Kapacita CCA
   áno
   Zostatková životnosť AKU bl
   áno
   Korekcia stavu nabitia
   áno
   Vnútorný odpor
   áno
   Pripojiteľná tlačiareň
   nie
   Typ displaya
   LCD
   Váha [kg]
   1,3

   Špecifické referencie

   Stiahnuť

   Produktový list - HELVI T5

   Produktový list k testeru autobatérii HELVI T5

   Stiahnuť (1.63MB)

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Tester autobatérii HELVI T5

   Mohlo by vás zaujať aj

   Tester autobatérii HELVI T5

   Tester autobatérii HELVI T5

   245,00 €
   s DPH