Telo horáka SOLUTION 36TS
   Telo horáka SOLUTION 36TS

   Telo horáka SOLUTION 36TS

   Recenzia(0)
   15,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zvýšte efektivitu s telom horáka SOLUTION 36TS: vysoká odolnosť, široká kompatibilita, precízne spracovanie a jednoduchá inštalácia pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte dokonalosť tela horáka SOLUTION 36TS, navrhnutého pre zvýšenie efektivity a spoľahlivosti vašich zváracích prác.

   Predstavujeme vám telo horáka SOLUTION 36TS, inovatívny a kvalitný náhradný diel, ktorý je ideálnym riešením pre všetkých zváračov, hľadajúcich vysokú odolnosť a bezproblémovú funkčnosť. S jeho použitím získate nielen spoľahlivosť, ale aj vynikajúcu kompatibilitu s rôznymi modelmi zváracích horákov.

   • Odolnosť pre dlhodobé používanie: Telo horáka SOLUTION 36TS je vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré zabezpečujú jeho dlhovekú odolnosť. Aj pri najnáročnejších zváracích prácach môžete očakávať, že tento produkt vydrží.
   • Univerzálna kompatibilita: Tento produkt sa pýši kompatibilitou s modelmi SOLUTION 36TS, TRAFIMET ERGOPLUS 36 a TRAFIMET ERGOPLUS 360, poskytujúc široký rozsah použitia a flexibilitu.
   • Kvalitné spracovanie pre nekompromisný výkon: Každý aspekt tohto tela horáka je navrhnutý s ohľadom na presnosť, čo zaručuje, že všetky jeho časti dokonale zapadajú a zabezpečujú maximálny výkon.
   • Rýchla a jednoduchá inštalácia: S telom horáka SOLUTION 36TS sa setkáte s pohodlnou a intuitívnou inštaláciou, ktorá minimalizuje čas strávený prípravou a umožňuje vám sústrediť sa na samotné zváranie.

   Ideálne pre rôzne využitia

   • Profesionálne dielne, kde je dopyt po spoľahlivosti a efektivite.
   • Priemyselné zariadenia, vyžadujúce robustné a adaptabilné komponenty.
   • Hobby zvárači, oceňujúci kvalitu a jednoduchosť.

   Telo horáka SOLUTION 36TS je vaším spoľahlivým partnerom, ktorý prinesie novú úroveň kvality a spoľahlivosti do vašich zváracích projektov. Vybavte sa týmto výnimočným produktom a zaručte si optimálnu efektivitu a výkon vo vašich zváracích úlohách.

   SOLUTION
   TS014.0006
   999 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOPLUS 36
   SOLUTION 36TS

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Telo horáka SOLUTION 36TS
   Telo horáka SOLUTION 36TS

   Telo horáka SOLUTION 36TS

   15,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.