Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15
   Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15

   Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15

   Recenzia(0)
   5,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vysoko kvalitné telo horáka SOLUTION 15TS/ERGOPLUS 15 zabezpečuje odolnosť a ľahkú inštaláciu, ideálne pre profesionálnych aj hobby zváračov.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Objavte výnimočnosť tela horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15 – vašej novej spoľahlivej komponenty pre zváracie práce!

   Hľadáte kvalitné, odolné a ľahko inštalovateľné telo horáka pre váš zvárací prístroj? Telo horáka pre SOLUTION 15TS / TRAFIMET ERGOPLUS 15 je navrhnutý s cieľom spĺňať vysoké požiadavky na spoľahlivosť a funkčnosť, a to vďaka svojej kompatibilite s mnohými modelmi zváracích horákov. Ideálny pre profesionálnu aj hobby použitie, tento produkt predstavuje ideálne spojenie kvality a výkonu.

   • Odolnosť, ktorá vás nikdy nesklame: Vyrobené z prvotriednych materiálov, telo horáka SOLUTION 15TS / TRAFIMET ERGOPLUS 15 garantuje dlhotrvajúcu odolnosť aj pri najnáročnejšom používaní. Bez ohľadu na intenzitu vašich zváracích projektov, môžete sa spoľahnúť na to, že tento produkt vydrží.
   • Kompatibilita, ktorá zjednodušuje prácu: Tento výrobok je kompatibilný s rôznymi typmi horákov vrátane SOLUTION 15TS, TRAFIMET ERGOPLUS 15 a PRATIX MIG 15, čo z neho robí univerzálnu voľbu pre rôzne zváracie potreby. Jeho široká kompatibilita zaisťuje, že nájdete správny diel pre váš horák s ľahkosťou.
   • Precízne spracovanie pre maximálnu efektivitu: S láskou k detailu je každá súčasť tohto tela horáka navrhnutá tak, aby presne pasovala a zaisťovala optimálny výkon. Precízne spracovanie znamená, že môžete očakávať bezproblémovú funkčnosť a výnimočný výkon.
   • Inštalácia bez zbytočného odkladu: Navrhnuté pre jednoduchosť, telo horáka SOLUTION 15TS / TRAFIMET ERGOPLUS 15 umožňuje rýchlu a pohodlnú inštaláciu. Takto môžete rýchlejšie prejsť k práci a užívať si spoľahlivé zváranie bez zdržaní.

   Pre koho je tento produkt ideálny

   • Profesionálne zváračské dielne, kde je dôraz na kvalitu a spoľahlivosť
   • Priemyselné zváracie aplikácie, kde je potrebná vysoká odolnosť a kompatibilita
   • Hobby zvárači, ktorí hľadajú spoľahlivý a kvalitný náhradný diel

   Nezáleží na tom, či ste profesionálny zvárač alebo zvárate len vo voľnom čase, telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15 je navrhnuté tak, aby vyhovovalo vašim potrebám a poskytlo vám dlhotrvajúcu spoľahlivosť a výkon. Objavte, ako môže tento produkt zlepšiť vaše zváracie projekty, a urobte krok k lepším výsledkom už dnes!

   SOLUTION
   TS002.0009
   998 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOPLUS 15
   PRATIX MIG 15
   SOLUTION 15TS

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15
   Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15

   Telo horáka SOLUTION 15TS / ERGOPLUS 15

   5,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.