Vonkajšie plexisklo pre TS-759
   Vonkajšie plexisklo pre TS-759

   Vonkajšie plexisklo pre TS-759

   Recenzia(0)
   1,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Zabezpečte si maximálnu ochranu s vonkajším plexisklom TS-759 pre zváračské kukly. Splňuje normu ANSI Z87, zaručuje jasnosť výhľadu a dlhotrvajúcu odolnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zvýšte svoju bezpečnosť a efektivitu s vonkajším plexisklom pre TS-759

   Vonkajšie plexisklo pre zváraciu kuklu TS-759 je špeciálne navrhnuté pre profesionálov v oblasti priemyselného zvárania, ktorí vyžadujú nielen vysokú úroveň ochrany, ale aj zachovanie kvality a presnosti pri svojej práci. Tento produkt je synonymom pre spoľahlivú ochranu, dlhodobú odolnosť a optimálnu vizuálnu čistotu, čím zásadne prispieva k efektívnemu a bezpečnému pracovnému procesu.

   Navrhnuté pre maximálnu ochranu

   Vonkajšie plexisklo pre kuklu TS-759 je vyrobené z materiálov najvyššej kvality a je navrhnuté tak, aby odolalo iskram, horľavým časticam a iným potenciálnym nebezpečenstvám, ktoré sa vyskytujú pri zváracích prácach. Jeho použitie zaručuje zváračom kľúčovú ochranu pred rôznymi vonkajšími vplyvmi, pričom neznižuje kvalitu výhľadu.

   Vyhovuje norme ANSI Z87

   Bezpečnosť je pri zváracích prácach na prvom mieste, a preto vonkajšie plexisklo pre kuklu TS-759 spĺňa normu ANSI Z87, čo zaručuje, že produkt splňa najvyššie štandardy ochrany a kvality. Používatelia tak môžu byť istí, že ich vybavenie je certifikované a spoľahlivé.

   Optimálny výhľad a komfort

   Kvalita výhľadu je kritická pre presné a efektívne zváranie. Vonkajšie plexisklo TS-759 je navrhnuté tak, aby maximálne zabezpečilo čistotu a jasnosť výhľadu, čo umožňuje zváračom vykonávať svoju prácu s nekompromisnou presnosťou.

   Nezastupiteľný doplnok pre každého zvárača

   Investícia do vonkajšieho plexiskla pre kuklu TS-759 je investíciou do vašej bezpečnosti, efektivity a spokojnosti pri práci. Tento doplnok je nevyhnutný pre každého, kto si cení kvalitu svojej práce a dbá na maximálnu ochranu v náročných pracovných podmienkach.

   Záver

   Zabezpečte si vonkajšie plexisklo pre kuklu TS-759 a výrazne zvýšte úroveň svojej ochrany a komfortu pri zváraní. S týmto produktom získate nielen spoľahlivú ochranu, ale aj záruku kvalitného a jasného výhľadu, čo prispieva k vašej celkovej efektivite a spokojnosti pri práci. Nečakajte a vylepšite svoje pracovné podmienky už dnes!

   SOLUTION
   PKB 759/O
   882 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Norma
   ANSI Z87
   Vhodné pre kukly
   TS-759
   Vyhotovenie
   Ochranné sklo pre kuklu

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšie plexisklo pre TS-759

   Mohlo by vás zaujať aj

   Vonkajšie plexisklo pre TS-759

   Vonkajšie plexisklo pre TS-759

   1,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.