Vonkajšia fólia pre TS-101
   Vonkajšia fólia pre TS-101

   Vonkajšia fólia pre TS-101

   Recenzia(0)
   0,55 €
   s DPH
   Momentálne nedostupné

   Maximalizujte ochranu a životnosť vašej zváracie kukly s vonkajšou fóliou TS-101. Ideálna pre každého profesionála, zaisťuje dlhodobú udržateľnosť.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Nechajte svoju zváraciu kuklu vyniknúť s vonkajšou fóliou pre TS-101

   Vonkajšia fólia pre zváraciu kuklu SOLUTION TS-101 je esenciálnym príslušenstvom pre každého zvárača alebo odborníka, ktorý chce chrániť svoju výstroj a zvýšiť svoju bezpečnosť. Tento inovatívny doplnok je navrhnutý s dôrazom na maximálnu ochranu a dlhodobú udržateľnosť vašej kukly, a to všetko pri zachovaní vysokého štandardu pracovného komfortu.

   Všestranná ochrana v náročných podmienkach

   Nezáleží na tom, či pracujete v exteriéri alebo vo vnútorných priestoroch, vonkajšia fólia pre kuklu SOLUTION TS-101 poskytuje vynikajúcu ochranu proti rôznym škodlivým vplyvom. Či už ide o iskry, rozstrekovanie horľavých materiálov alebo agresívne chemikálie, táto fólia je navrhnutá tak, aby vašu kuklu udržiavala v bezchybnom stave a chránila pred predčasným opotrebením.

   Jednoduchá inštalácia pre rýchlu ochranu

   Montáž vonkajšej fólie na kuklu TS-101 je mimoriadne jednoduchá a rýchla, umožňuje bezproblémové vymenenie starých alebo poškodených fólií. To zabezpečuje, že vaša zváracia kukla bude vždy pripravená na akúkoľvek úlohu s garantovanou ochranou.

   Optimalizácia pre maximálny výkon

   Investícia do vonkajšej fólie pre kuklu TS-101 nie je len o ochrane, je to aj o optimalizácii vašej práce. Udržiavajúc kuklu v perfektnom stave, zvyšujete svoju efektivitu a presnosť pri zváracích prácach, čo vedie k lepším výsledkom a väčšej spokojnosti zákazníkov.

   Nezabudnite na dvojitú potrebu

   Na úplnú ochranu a funkčnosť vašej kukly SOLUTION TS-101 je potrebné zakúpiť dve vonkajšie fólie: jednu pre samostmievaciu jednotku a druhú pre zvyšok kukly. Nezanedbajte túto dôležitú skutočnosť a zabezpečte kompletnú výbavu pre svoju profesionálnu kuklu.

   Zhrnutie

   Zváracia kukla je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia každého zvárača. Preto neváhajte a zabezpečte si vonkajšiu fóliu pre kuklu TS-101, ktorá ochráni vašu výstroj pred poškodením a predĺži jej životnosť. Využite maximálnu ochranu, zvýšte efektivitu svojej práce a uistite sa, že vaša kukla je vždy v optimálnom stave. Vaša bezpečnosť a spokojnosť sú našou prioritou. Obstarajte si túto nevyhnutnú fóliu ešte dnes a buďte pripravení na akúkoľvek výzvu!

   SOLUTION
   PKB 101

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Rozmery priezoru
   110 x 90mm
   Vhodné pre kukly
   TS-101
   Vyhotovenie
   Vonkajšia fólia pre kuklu

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšia fólia pre TS-101
   Vonkajšia fólia pre TS-101

   Vonkajšia fólia pre TS-101

   0,55 €
   s DPH