Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75
   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Recenzia(0)
   18,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Difúzor plynu TRAFIMET ERGOCUT S75 zvyšuje presnosť a výkon plazmových horákov. Ideálny pre profesionálne a hobby rezanie.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spôsob, ako zvýšiť presnosť a efektivitu vašich plazmových rezacích operácií? S difúzorom plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75 máte k dispozícii profesionálne riešenie, ktoré prispieva k bezkonkurenčnému výkonu v každej fáze rezania. Dovoľte nám predstaviť tento výnimočný produkt, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou pre váš plazmový rezací systém.

   Vysoký výkon a precízne rezanie s difúzorom plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75 je navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a presnosť pri plazmovom rezaní. Jeho unikátna konštrukcia zabezpečuje rovnomerné rozloženie vzduchu, čo je kľúčové pre udržanie stabilného plazmového oblúka a minimalizáciu chýb v rezanom materiáli. Tento prístup zaručuje, že každý rez je čistý a presný, čo eliminuje potrebu ďalšieho opracovania a zvyšuje produktivitu.

   Inovatívne technologické riešenie pre váš rezací systém

   Navrhnutý a vyrobený talianskou značkou TRAFIMET, tento difúzor plynu predstavuje vrchol inovácie v technológii plazmového rezania. Jeho prsteňová konštrukcia nielenže zabezpečuje efektívne rozdelenie vzduchu, ale aj znižuje opotrebenie a predlžuje životnosť samotného horáka. Difúzor je tak ideálnou voľbou pre dlhodobé používanie v náročných priemyselných podmienkach, ako aj pre presné hobby projekty.

   Ľahká inštalácia a údržba pre neustály výkon

   Jednou z hlavných výhod difúzoru TRAFIMET ERGOCUT S75 je jeho jednoduchá inštalácia a údržba. Tento difúzor plynu je navrhnutý tak, aby bol ľahko vymeniteľný, čo umožňuje rýchle obnovenie pracovného procesu a minimalizuje prestoje. Vďaka svojej odolnosti a dlhej životnosti poskytuje difúzor vysokú spoľahlivosť a konzistentný výkon, čo je neoceniteľné pre každého, kto očakáva najlepšie výsledky.

   Perfektná voľba pre profesionálne aj hobby použitie

   Bez ohľadu na to, či ste profesionál v priemysle alebo nadšenec pre presné rezacie projekty, difúzor plynu TRAFIMET ERGOCUT S75 je navrhnutý tak, aby spĺňal vaše najvyššie požiadavky na kvalitu a výkon. Jeho použitie vám zabezpečí, že každá vaša práca bude vykonaná s očakávanou presnosťou a kvalitou, čo vám umožní dosahovať výsledky, ktoré presahujú vaše očakávania.

   TRAFIMET
   23015083
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOCUT S75
   ERGOCUT S105

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485029639
   MPN
   PE0112

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Mohlo by vás zaujať aj

   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Difúzor plynu na TRAFIMET ERGOCUT S75

   18,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.