Magnetický držiak na horák MIG/MAG
   Magnetický držiak na horák MIG/MAG
   Magnetický držiak na horák MIG/MAG

   Magnetický držiak na horák MIG/MAG

   Recenzia(0)
   15,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Neoceniteľný magnetický držiak pre MIG/MAG horáky zvyšuje bezpečnosť a efektivitu v dielni. Silný magnet, odolná konštrukcia, ideálny pre každého zvárača!

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Magnetický držiak na horák MIG/MAG predstavuje kľúčový nástroj pre efektívnosť a bezpečnosť v každej profesionálnej zváracej dielni. S týmto inovatívnym riešením získate nielen zvýšenú efektivitu vašej práce, ale aj výrazné zlepšenie organizácie pracovného priestoru.

   Nezastupiteľná pomôcka pre každú zváraciu dielňu

   Náš magnetický držiak na horák MIG/MAG je navrhnutý tak, aby vyhovoval potrebám najnáročnejších profesionálov v oblasti zvárania. Jeho silný magnet zaisťuje, že držiak bude spoľahlivo držať na akomkoľvek kovovom povrchu, či už ide o zváračský stôl, stroj alebo inú kovovú konštrukciu. Takýmto spôsobom máte svoj horák vždy rýchlo a bezpečne po ruke.

   Zvýšenie bezpečnosti a ochrana zariadenia

   Používaním magnetického držiaka značne znížite riziko akýchkoľvek nehôd, ktoré by mohli nastať v dôsledku nevhodného uloženia rozhorúčeného horáka. Držiak teda nielenže zvyšuje bezpečnosť vo vašej dielni, ale zároveň chráni váš horák pred potenciálnym poškodením. Toto predstavuje značnú úsporu nákladov na prípadné opravy alebo výmenu horáka.

   Robustná konštrukcia pre dlhodobé použitie

   Kvalita a dlhodobá odolnosť sú kľúčovými vlastnosťami nášho magnetického držiaka. Jeho pevná a spoľahlivá konštrukcia zaručuje, že držiak bude slúžiť vašim potrebám po dlhé roky, čím prispieva k trvalej hodnote vašej investície.

   Neoceniteľný prínos pre organizáciu a efektivitu

   Integrácia magnetického držiaka do vašej zváracej dielne prináša významné vylepšenia v organizácii a efektivite pracovného procesu. Umožňuje vám mať horák vždy na dosah a zároveň udržiava váš pracovný priestor uprataný a prehľadný.

   Záver

   Investícia do magnetického držiaka na horák MIG/MAG je investíciou do kvality, bezpečnosti a efektívnosti vašej práce. Tento držiak by nemal chýbať v žiadnej moderné a profesionálne vybavenej zváracej dielni. Staňte sa aj vy užívateľom tohto skvelého produktu a presvedčte sa o jeho výhodách na vlastnej koži.

   HELVI
   21905173
   20 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov

   Špecifické referencie

   ean13
   8056326741921
   MPN
   21905173

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Magnetický držiak na horák MIG/MAG

   Mohlo by vás zaujať aj

   Magnetický držiak na horák MIG/MAG

   Magnetický držiak na horák MIG/MAG

   15,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.