Zváracie gamaše
   Zváracie gamaše
   Zváracie gamaše

   Zváracie gamaše

   Recenzia(0)
   11,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Posledné kusy v sklade

   Zabezpečte si ochranu s zváracími gamašami WELDAS: odolné voči teplu a plameňu, posilnené KEVLAR švami, certifikované EN 470-1, ideálne pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zváracie gamaše sú neoddeliteľnou súčasťou osobnej ochrannej výbavy každého zvárača, ktorý dbá na maximálnu bezpečnosť pri svojej práci. Ponúkame vám vrcholnú ochranu s našimi zváracími gamašami, navrhnutými tak, aby poskytovali spoľahlivú ochranu a odolnosť v náročných pracovných podmienkach.

   Vyrobené z odolnej hovädzej kože: Naše gamaše sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože, ktorá je známa svojou odolnosťou proti teplu a plameňu, čím zabezpečuje vysokú úroveň ochrany pred nebezpečnými faktormi.

   Posilnené dvojité švy s KEVLAR vláknom: Dvojité švy posilnené KEVLAR vláknom zaručujú dlhodobú odolnosť a trvanlivosť gamaš, chrániac vaše nohy v každej situácii.

   Nitované a spevnené kritické body: Spevnenie kritických bodov a nitovanie zvyšuje odolnosť gamaš proti mechanickému poškodeniu a zabezpečuje ich dlhú životnosť.

   Elektricky nevodivé komponenty: Bezpečnostné prvky ako nity a patenty sú navrhnuté tak, aby boli elektricky nevodivé, čím minimalizujú riziko elektrického šoku.

   Certifikácia EN 470-1: Certifikácia podľa EN 470-1 potvrdzuje, že naše zváracie gamaše spĺňajú najvyššie štandardy pre osobnú ochrannú výbavu zváračov.

   Zváracie gamaše sú nevyhnutné pre každého, kto chce zabezpečiť úplnú ochranu svojich dolných končatín počas zváracích prác. S našimi gamašami získate nielen ochranu, ale aj pohodlie a istotu, že vaše nohy sú chránené najlepším možným spôsobom. Investujte do svojej bezpečnosti a pohodlia s našimi profesionálnymi zváracími gamašami.

   SOLUTION
   0669
   2 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   Univerzálna
   Norma
   EN 470-1
   Vyhotovenie
   Zástery a gamaše
   Dĺžka
   36 cm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zváracie gamaše

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie gamaše

   Zváracie gamaše

   11,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.