Hlavový kríž do zváracej kukly
   Hlavový kríž do zváracej kukly

   Hlavový kríž do zváracej kukly

   Recenzia(0)
   6,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Maximalizujte pohodlie pri zváraní s našim ergonomickým hlavovým krížom. Prispôsobiteľný, s potítkom pre komfort, ideálny pre dlhé hodiny práce. Vhodný pre rôzne kukly.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Zažite revolúciu v pohodlí s naším ergonomickým hlavovým krížom

   Naša najnovšia ponuka - ergonomický hlavový kríž pre samostmievacie zvárace kukly - je navrhnutá s ohľadom na potreby profesionálnych zváračov, ktorí trávia dlhé hodiny so zváracou kuklou. Vyrobený z prémiových materiálov, tento hlavový kríž ponúka nevídanú adaptabilitu a pohodlie, prispôsobujúc sa tvaru hlavy každého jednotlivca, čím eliminuje únavu a bolesť hlavy spojenú s dlhodobým nosením.

   Kľúčové vlastnosti a výhody

   • Ergonomický dizajn: Špeciálne tvarovaný pre optimálne prispôsobenie sa tvaru hlavy, zabezpečuje rovnomerné rozloženie hmotnosti kukly.
   • Flexibilné nastavenia: Ponúka možnosti prispôsobenia pre zváračov s rôznymi potrebami, vrátane tých, ktorí nosia okuliare alebo ochranné šatky.
   • Jednoduchá úprava veľkosti: Intuitívne nastavenie veľkosti pomocou zadného kolieska zabezpečuje rýchle a presné prispôsobenie.
   • Potítko pre zvýšený komfort: Integrované potítko zvyšuje pohodlie pri dlhých zváracích prácach, absorbujúc pot a zabraňujúc jeho stekaniu do očí.

   Prečo si vybrať naš hlavový kríž

   Nech už pracujete na veľkých konštrukciách alebo drobných opravách, prispôsobivý a pohodlný hlavový kríž vám umožní pracovať efektívnejšie a bez nepotrebného nepohodlia. Náš produkt je navrhnutý tak, aby spĺňal náročné štandardy profesionálov v zváracom priemysle a prispieval k vašej produktivite a zdraviu.

   Investícia do vášho komfortu a efektivity

   Nečakajte, až vás bolesť hlavy a únava odtrhnú od práce. S naším ergonomickým hlavovým krížom získate spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže dosiahnuť lepšie výsledky s väčším pohodlím. Vylepšite svoju zváraciu kuklu ešte dnes a pocítite rozdiel pri každom zvare.

   SOLUTION
   XD-HG06F
   961 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Vhodné pre kukly
   TS-101
   TS-510
   TS-616
   TS-818
   TS-859
   TS-959
   Univerzálne použitie
   Vyhotovenie
   Hlavový kríž

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hlavový kríž do zváracej kukly

   Mohlo by vás zaujať aj

   Hlavový kríž do zváracej kukly

   Hlavový kríž do zváracej kukly

   6,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.