Zvárací kufor SOLUTION
   Zvárací kufor SOLUTION
   Zvárací kufor SOLUTION
   Zvárací kufor SOLUTION

   Zvárací kufor SOLUTION

   Recenzia(0)
   14,50 €
   s DPH
   Na sklade

   Zvárací kufor SOLUTION: Váš spoľahlivý pomocník pre bezpečné zváranie. Odolný, priestranný a ergonomický - ideálny pre každého zvárača.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spoľahlivé riešenie pre prenos a ochranu vášho zváracieho invertora a príslušenstva? Zvárací kufor SOLUTION je tu pre vás! Navrhnutý s dôrazom na bezpečnosť, pohodlie a efektivitu, tento kufor je ideálnym spoločníkom nielen pre skúsených profesionálov, ale aj pre nadšených začiatočníkov.

   Maximálna Ochrana a Organizácia Zvárací kufor SOLUTION poskytuje vynikajúcu ochranu pre váš cenný zvárací invertor. Jeho robustná konštrukcia je odolná voči nárazom, prachu a vlhkosti, čím zabezpečuje, že vaše vybavenie zostane chránené v akomkoľvek pracovnom prostredí. S vonkajšími rozmermi vrátane madla (Š x V x H): 38 x 38 x 14,5 cm a vnútornými rozmermi (Š x V x H): 36,5 x 30 x 14 cm, kufor ponúka dostatok priestoru pre všetko potrebné príslušenstvo, vrátane káblov, elektród, ochranných rukavíc a masiek.

   Dlhodobá odolnosť: Vyrobený z prvotriednych materiálov, Zvárací kufor SOLUTION je navrhnutý tak, aby vydržal náročné podmienky a časté používanie. Jeho odolnosť voči opotrebeniu znamená, že vaša investícia do tohto kufra je investíciou do dlhovekosti a spoľahlivosti.

   Ergonomický a prenosný: S jeho kompaktným dizajnom a ergonomickou rukoväťou, Zvárací kufor SOLUTION je ľahko prenosný, čo umožňuje pohodlnú manipuláciu a prenos. Či už pracujete v domácej dielni alebo na profesionálnom pracovisku, tento kufor je navrhnutý pre maximálne pohodlie pri práci.

   Investícia do kvality: Zvárací kufor SOLUTION nie je len obyčajným úložným priestorom; je to investícia do kvality a efektivity vašej práce. Umožňuje vám mať všetko potrebné vybavenie na dosah ruky, zatiaľ čo zabezpečuje, že každý kus zostane v bezpečí a pripravený na použitie.

   Zhrnutie výhod

   • Robustná ochrana: Odolný voči nárazom, prachu a vlhkosti.
   • Priestranný: Dostatok miesta pre invertor a všetko príslušenstvo.
   • Vysoká kvalita: Materiály zaručujúce dlhodobú odolnosť.
   • Ergonomický dizajn: Pohodlná manipulácia a prenos.
   • Investícia do efektivity: Organizácia a mobilnosť vybavenia.

   Zvárací kufor SOLUTION je viac než len produkt; je to záväzok k excelentnosti v oblasti zvárania. Staňte sa majiteľom tohto neoceniteľného doplnku a zabezpečte si najlepšie podmienky pre vašu prácu.

   SOLUTION
   TB-BPC
   993 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Rozmer (d x š x v) [mm]
   380 x 380 x 145

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Zvárací kufor SOLUTION
   Zvárací kufor SOLUTION

   Zvárací kufor SOLUTION

   14,50 €
   s DPH