Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

   Recenzia(0)
   20,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vonkajšia hubica HELVI PT-60 zvyšuje presnosť a efektivitu plazmového rezania. Odolná, ľahká inštalácia.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme vonkajšiu hubicu na HELVI PT-60, nevyhnutný doplnok pre každého, kto používa plazmové horáky typu PT-60. Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby zvýšil presnosť a efektivitu vašich plazmových rezacích operácií, čím sa stane nepostrádateľnou súčasťou vašej pracovnej výbavy.

   Vlastnosti produktu

   • Vysokokvalitné materiály: Naša vonkajšia hubica je vyrobená z odolného kovu a kvalitnej keramiky, ktorá efektívne odoláva extrémnym teplotám plazmového oblúka. Táto kombinácia materiálov zaručuje, že hubica zostane nepoškodená a zachová svoj tvar aj pri najnáročnejších rezacích prácach.
   • Zlepšenie presnosti rezania: Dizajn hubice je optimalizovaný tak, aby poskytoval stabilné smerovanie plazmového prúdu. Toto je kriticky dôležité pre dosiahnutie precíznych a čistých rezov, ktoré sú nevyhnutné pre vysokokvalitné zváracie a rezacie práce.
   • Jednoduchá inštalácia: Inštalácia vonkajšej hubice na PT-60 je rýchla a intuitívna. Umožňuje vám ľahko a efektívne prepínať medzi rôznymi typmi úloh, minimalizujúc prestoje a zvyšujúc produktivitu.

   Výhody použitia

   • Dlhá životnosť: Tento produkt je navrhnutý tak, aby vydržal dlhodobé používanie a znížil potrebu častých výmen, čím šetrí váš čas aj náklady. Vďaka robustnej konštrukcii môžete očakávať, že vaša hubica vydrží rovnako dlho ako samotný horák.
   • Zvýšenie produktivity: Použitím vonkajšej hubice získate nielen lepšiu ochranu pre vaše plazmové horáky, ale aj výrazné zlepšenie v presnosti a efektivite vašich rezacích operácií. Tento doplnok je ideálnym riešením pre zvýšenie vašej pracovnej efektivity a kvality vykonanej práce.

   Pre koho je produkt ideálny

   Táto vonkajšia hubica na HELVI PT-60 je dokonalou voľbou pre profesionálnych zváračov, operátorov plazmových rezačiek a ďalších technických pracovníkov, ktorí hľadajú spoľahlivé a efektívne riešenia pre svoje projekty. Či už pracujete na malých dielenských projektoch alebo na veľkých priemyselných aplikáciách, tento doplnok je navrhnutý tak, aby vyhovel vašim potrebám a zabezpečil najvyššiu kvalitu výsledkov.

   Záver

   Nezáleží na tom, či ste začínajúci alebo skúsený odborník v oblasti plazmového rezania, vonkajšia hubica na HELVI PT-60 je nevyhnutným doplnkom, ktorý zaručuje presnosť, odolnosť a efektivitu. Investujte do vašej profesionálnej výbavy dnes a získajte kľúč k lepším výsledkom už zajtra. Kúpte si vonkajšiu hubicu na HELVI PT-60 a presvedčte sa o rozdiele, ktorý prináša do vašej práce.

   HELVI
   23015228
   30 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 60

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-60

   20,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.