Vonkajšia hubica na HELVI PT-25
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

   Recenzia(0)
   12,05 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Posledné kusy v sklade

   Vonkajšia keramická hubica HELVI PT-25 zvyšuje presnosť a efektivitu plazmového rezania.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Vonkajšia hubica HELVI PT-25 predstavuje nevyhnutný doplnok pre každého, kto sa zaoberá plazmovým rezaním. Navrhnutá špeciálne pre modely plazmových horákov HELVI PT-25, táto keramická hubica je zárukou vysokej presnosti a efektivity vašich rezacích operácií. Vďaka svojej robustnosti a odolnosti voči vysokým teplotám a mechanickému opotrebeniu zabezpečuje dlhodobú spoľahlivosť a stabilitu.

   Kvalitný materiál pre maximálnu odolnosť

   Hubica je vyrobená z prvotriednej keramiky, ktorá je známa svojou vysokou odolnosťou voči teplotným výkyvom. Keramický materiál nejenže zabezpečuje dlhotrvajúcu funkčnosť bez známok opotrebenia, ale tiež efektívne chráni trysku pred poškodením. To je kľúčové pre udržanie kvality a presnosti plazmového lúča, čo priamo ovplyvňuje kvalitu rezaných materiálov.

   Precízna konštrukcia pre optimálny prietok plazmy

   Dizajn vonkajšej hubice HELVI PT-25 bol špecificky vyvinutý tak, aby maximalizoval prietok plazmy a zároveň minimalizoval riziko zablokovania alebo iných porúch, ktoré by mohli narušiť proces rezania. Tento precízny prietok umožňuje dosahovať hladké a čisté rezy, ktoré sú esenciálne pre profesionálne aplikácie v priemysle i pre domáce projekty.

   Jednoduchá výmena a údržba pre neustále výkony

   Vďaka jednoduchému systému výmeny môžu operátori rýchlo a efektívne meniť hubice podľa potreby, čo znižuje čas strávený údržbou a umožňuje nepretržité využívanie plazmových rezačiek. Táto flexibilita je obzvlášť cenná v rýchlo sa meniacich podmienkach profesionálnych dielní a pri realizácii rôznych rezacích úloh.

   Zabezpečte si originálnu kvalitu pre svoje zariadenie

   Použitím originálnej vonkajšej hubice HELVI získate istotu, že vaše plazmové horáky PT-25 budú vždy fungovať na maxime svojich možností. Investícia do originálneho príslušenstva sa nielenže rýchlo vráti vo forme kvalitnejších a presnejších rezov, ale tiež vám umožní udržiavať vyššiu produktivitu a efektivitu práce.

   HELVI
   23015182
   3 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   PT 25

   Špecifické referencie

   MPN
   23015182

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-25
   Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

   Vonkajšia hubica na HELVI PT-25

   12,05 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.