Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Recenzia(0)
   14,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Hlava horáka TRAFIMET ERGOCUT S75: Vysoká efektivita, odolnosť a presné rezanie s keramickou čiapočkou.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hľadáte spôsob, ako zvýšiť efektivitu a presnosť vašich plazmových rezov? Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75 je tu, aby vám poskytla najlepšie možné riešenie. Tento dôležitý doplnok, navrhnutý pre prestížne plazmové horáky talianskej značky TRAFIMET, je nevyhnutným komponentom pre každého, kto si potrpí na kvalite a precíznosti.

   Kľúčové vlastnosti a výhody

   • Vysoká odolnosť a dlhá životnosť: Keramická čiapočka, ktorá je súčasťou tejto hlavy horáka, je vyrobená z materiálu, ktorý vydrží vysoké teploty a opotrebenie. Toto zabezpečuje, že váš horák bude chránený a funkčný dlhšie, čo je základom pre stálu a spoľahlivú prevádzku.
   • Čisté a presné rezanie: Špeciálny dizajn čiapočky a celkovej konštrukcie hlavy horáka umožňuje perfektné smerovanie plazmového prúdu. Vďaka tomu môžete dosiahnuť výnimočne čisté a presné rezy, čo je ideálne pre precízne aplikácie v plazmovom rezaní.
   • Jednoduchá inštalácia a kompatibilita: Hlava horáka je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko a rýchlo nainštalovať. Kompatibilita s modelmi ERGOCUT S75 znamená, že tento doplnok môžete bez problémov integrovať do vášho existujúceho systému, čo vám ušetrí čas aj možné náklady na dodatočné úpravy.
   • Vylepšená ochrana a kvalita rezov: Použitím hlavy horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75 nie len zvýšite ochranu a životnosť vášho plazmového rezača, ale zároveň získate aj vylepšenú presnosť a kvalitu rezov. Toto je neoceniteľná výhoda pre profesionálov, ktorí potrebujú spoľahlivé a výkonné vybavenie.

   Prečo zvoliť TRAFIMET ERGOCUT S75

   Značka TRAFIMET je známa svojou kvalitou a inováciami v oblasti plazmového rezania. Voľbou hlavy horáka z tejto série získavate overenú technológiu, ktorá je predovšetkým navrhnutá tak, aby maximalizovala výkon vašich rezačiek. Nezáleží na tom, či ste zámočník, strojár alebo umeliec, ktorý pracuje s kovom, TRAFIMET ERGOCUT S75 vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky s minimálnym úsilím.

   Záver

   Investícia do hlavy horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75 je investíciou do kvality, presnosti a efektivity vašich plazmových rezacích operácií. Uistite sa, že váš nástroj je vybavený najlepším možným doplnkom, ktorý zabezpečí, že vaša práca bude vždy vykonaná rýchlo, presne a efektívne. Nechajte TRAFIMET ERGOCUT S75 zvýšiť váš výkon a pomôcť vám dosiahnuť dokonalosť v každom reze.

   TRAFIMET
   PC0114
   20 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOCUT S75

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485026881
   MPN
   PC0114

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S75

   14,90 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.