Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105

   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105

   Recenzia(0)
   38,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Hlava horáka TRAFIMET ERGOCUT S105 zvyšuje presnosť a životnosť plazmových horákov. Vyrobená z kvalitných materiálov, ľahká inštalácia.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Keď hľadáte spôsob, ako maximalizovať výkon a presnosť vašich plazmových rezacích systémov, je nevyhnutné zvoliť tie najlepšie dostupné komponenty. Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105, ktorá pochádza z dielne renomovanej talianskej spoločnosti Trafimet, predstavuje vrchol v oblasti technológie plazmového rezania. Tento produkt je navrhnutý špeciálne pre modely plazmových horákov S105 a S105P a je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí potrebujú spoľahlivosť a kvalitu bez kompromisov.

   Dlhá životnosť a odolnosť

   Hlava horáka TRAFIMET ERGOCUT S105 je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči extrémnym pracovným podmienkam a zároveň zabezpečujú dlhú životnosť produktu. Výška 39,5 mm tejto hlavy je optimalizovaná tak, aby poskytovala dostatočnú ochranu citlivých komponentov a zároveň zabezpečila presné a čisté rezanie.

   Maximálna efektivita a minimálne deformácie

   Precízne navrhnutý dizajn hlavy horáka zaisťuje, že plazmový oblúk je smerovaný priamo na spracovávaný materiál. Tento fakt znižuje možnosť tepelných deformácií, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť konečný výsledok rezania. Tento aspekt je obzvlášť dôležitý pri práci s materiálmi, ktoré sú citlivé na vysoké teploty alebo majú tendenciu meniť svoje vlastnosti pod vplyvom tepla.

   Intuitívna inštalácia a výmena

   Ďalšou výhodou hlavy horáka TRAFIMET ERGOCUT S105 je jej jednoduchá a rýchla inštalácia. Výmena tejto komponenty nevyžaduje špeciálne nástroje ani dlhé prípravy, čo znamená, že prestoje sú minimalizované a produktivita je maximálna. Tento fakt je kľúčový pre efektívne využívanie času a zdrojov vo výrobných procesoch.

   Spoločnosť TRAFIMET a jej záväzok k inovácii

   Používaním hlavy horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105 nielenže získate produkt, ktorý je na špičke technologického pokroku, ale tiež potvrdzujete svoj záväzok k dosahovaniu najvyšších možných štandardov. Spoločnosť Trafimet je známa svojim inovatívnym prístupom k dizajnu a vývoju plazmových horákov a ich komponentov, čo zabezpečuje, že každý produkt je testovaný na najvyššie možné štandardy kvality a spoľahlivosti.

   Záver

   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105 predstavuje ideálne riešenie pre profesionálov, ktorí hľadajú maximálnu efektivitu, presnosť a spoľahlivosť. S týmto produktom získate nielen zlepšenie kvality vašich rezov, ale aj zvýšenie životnosti a výkonnosti vašich plazmových horákov.

   TRAFIMET
   23015176
   8 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Kompatibilné s horákmi
   ERGOCUT S105

   Špecifické referencie

   ean13
   8028485026928
   MPN
   PC0118

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105
   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105

   Hlava horáka na TRAFIMET ERGOCUT S105

   38,30 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.