Hadicová spona 10-16mm, nerezová
   Hadicová spona 10-16mm, nerezová

   Hadicová spona 10-16mm, nerezová

   Recenzia(0)
   0,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Nerezová hadicová spona 10-16mm, šírka 9mm, W2. Vyrobená z nerezovej ocele, odolná, pre domáce/priemyselné použitie. Dlhá životnosť, jednoduchá montáž.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Ak hľadáte spoľahlivé riešenie na pevné a bezpečné spojenie vašich zváracích hadíc, naša nerezová hadicová spona veľkosti 10-16mm je presne to, čo potrebujete. Tento vysoko kvalitný produkt je navrhnutý tak, aby vyhovoval širokému spektru použití, od domáceho závlahového systému až po priemyselné aplikácie.

   Kľúčové vlastnosti nerezovej hadicovej spony 10-16mm:

   • Vysoká odolnosť: Vyrobená z nerezovej ocele, táto hadicová spona je odolná voči korózii, čo znamená, že vydrží dlhšie aj v náročných podmienkach bez známok opotrebenia.
   • Univerzálna veľkosť: S rozpätím 10-16 mm sa naša spona hodí na širokú škálu hadíc, čím zabezpečuje pevné a spoľahlivé spojenie bez únikov.
   • Optimálna šírka: So šírkou 9 mm poskytuje táto spona dostatočný tlak na hadicu, aby zabezpečila jej pevné uchopenie, pričom neohrozuje jej integritu.
   • Trieda akosti W2: Znamená, že táto spona spĺňa vysoké štandardy kvality a výkonnosti, čo je dôkazom našej záväzky poskytovať iba tie najlepšie produkty.

   Prečo si vybrať nerezovú hadicovú sponu

   Naša nerezová hadicová spona 10-16mm je navrhnutá s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Vďaka použitiu nerezovej ocele je táto spona ideálnou voľbou pre aplikácie, kde je potrebná odolnosť proti korózii a dlhodobá trvanlivosť. Či už ju potrebujete na záhradné hadice, v systémoch vody, v klimatizáciách alebo v priemyselných zariadeniach, naša spona poskytuje spoľahlivé a trvácne riešenie.

   Okrem svojej funkcionality a odolnosti je táto spona tiež navrhnutá s ohľadom na jednoduchú a rýchlu inštaláciu. Vďaka jej praktickému dizajnu a skrutke na krížový šrobovák môžete očakávať, že vaša hadica bude spojená bezpečne a efektívne, čím sa zníži potenciál pre akékoľvek úniky alebo iné problémy.

   Kľúčové vlastnosti

   • Zvýšenie spoľahlivosti: S našou sponou môžete očakávať zvýšenú spoľahlivosť vašich spojení, čo znižuje riziko únikov alebo poškodenia.
   • Dlhodobá trvanlivosť: Vďaka vysokokvalitnému materiálu a výrobnej technológii zabezpečuje naša spona dlhodobú odolnosť voči korózii a iným degradujúcim faktorom.
   • Univerzálna aplikácia: Bez ohľadu na to, či je vaša potreba domáca alebo priemyselná, naša hadicová spona sa prispôsobí a poskytne optimálne riešenie.
   SOLUTION
   STSPH10
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Oceľ

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hadicová spona 10-16mm, nerezová
   Hadicová spona 10-16mm, nerezová

   Hadicová spona 10-16mm, nerezová

   0,50 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.