Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION
   Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION

   Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION

   Recenzia(0)
   19,99 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Multifunkčný merač tlaku pneumatík: Nástroj, ktorý kombinuje meranie tlaku v pneu, bezpečnostné kladivko, alarm, LED svetlo, nožnice, pílku, kliešte a šrobovák.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Multifunkčný merač tlaku pneumatík je prístroj, ktorý je partnerom v každej núdzovej situácii na cestách. Od zobrazenia nameraných hodnôt tlaku v pneumatikách až po rôzne nástroje v každodenných situáciach - toto je všestranný pomocník pre každú príležitosť.

   • Merač tlaku v pneumatikách: Uistite sa, že vaše pneumatiky sú vždy správne nafúkané a váš automobil zostáva bezpečný na cestách. S týmto meračom môžete jednoducho kontrolovať tlak vo vašich pneumatikách a predchádzať problémom napríklad so zvýšenou spotrebou paliva.
   • Bezpečnostné kladivko: V prípade nehody alebo iných núdzových situácií môže byť toto kladivko kľúčovým nástrojom pri snahe dostať sa z vozidla. Jeho ostrá časť slúži na rozbitie okien a jeho rukoväť je vybavená nožom na prerezanie bezpečnostného pásu.
   • Alarm: Tento multifunkčný prístroj je vybavený aj pohotovostným alarmom. Stačí stlačiť tlačidlo a upozorniť okolie na vašu potrebu o pomoc alebo na nebezpečenstvo.
   • LED svetlo: Jasné a výkonné LED svetlo vám poskytne viditeľnosť v tmavých miestnostiach alebo v noci. Ideálne pre opravy v tme alebo pri hľadaní vecí v aute.
   • Nožnice a pílka: Tento multifunkčný prístroj obsahuje aj nožnice a pílku. Sú ideálne pre rôzne domáce úlohy - môžete ich použiť na rezanie lana, plastu alebo dreva.
   • Kliešte a šrobovák: Základné nástroje, ktoré by nemali chýbať v žiadnom aute. Praktické pre rýchle opravy na cestách.

   Dizajnovaný s ohľadom na pohodlnosť a výkonnosť, je tento multifunkčný merač tlaku pneumatík výsledkom zručnosti a inovácií značky SOLUTION. Multifunkčný merač tlaku pneumatík je kompaktný, ľahko prenosný a je vytvorený tak, aby vyhovoval všetkým vašim potrebám. Bez ohľadu na to, či ste na cestách, v kempingu alebo doma, tento nástroj vám poskytne potrebnú pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať.

   SOLUTION
   MT-01
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Displej
   Áno
   Váha [kg]
   0,25
   Rozmer (d x š x v) [mm]
   165 x 47 x 28
   Vyhotovenie
   Multifunkčné prístroje

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION

   Mohlo by vás zaujať aj

   Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION

   Multifunkčný merač tlaku pneumatík SOLUTION

   19,99 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.