Kožená zváracia maska ČERT
   Kožená zváracia maska ČERT
   Kožená zváracia maska ČERT
   Kožená zváracia maska ČERT
   Kožená zváracia maska ČERT

   Kožená zváracia maska ČERT

   Recenzia(0)
   75,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Posledné kusy v sklade

   Kožená zváracia maska ČERT ponúka odolnosť, komfort a pohodlie. Ideálna pre prácu v stiesnených priestoroch, s integrovanými ochrannými okuliarmi a vetraním.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Predstavujeme vám koženú zváraciu masku ČERT, vysoko odolnú a spoľahlivú ochranu pre zváračov, ktorí sa ocitnú v náročných a stiesnených pracovných prostrediach. Vďaka použitiu prvotriednej hovädzej štiepenky, táto maska ponúka neprekonateľnú odolnosť a dlhovekosť, zaručujúc, že vaša investícia bude dlhodobo chrániť vašu bezpečnosť.

   Kľúčové vlastnosti koženej zváracej masky ČERT

   Vysoká odolnosť a trvanlivosť: Vyrobená z prvotriednej hovädzej štiepenky, maska zabezpečuje vynikajúcu odolnosť voči opotrebeniu a poškodeniu, čím predlžuje svoju životnosť.

   Komplexná ochrana: S celkovou dĺžkou 40 cm maska poskytuje kompletnú ochranu nielen pre hlavu, ale aj pre časť krku, chrániac tak zvárača pred iskrami a žiarením.

   Pohodlie pri nosení: Vďaka dýchaciemu otvoru pre nos maska zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu, znižuje hromadenie tepla a umožňuje pohodlné dlhodobé nosenie.

   Integrované ochranné okuliare: Všité ochranné okuliare so sklíčkami o priemere 50 mm zaisťujú jasný a bezpečný výhľad, čo je neoceniteľné pri presných zváracích prácach.

   Vysoká pevnosť: Šitá kevlarovými niťami, maska ponúka zvýšenú pevnosť a odoláva aj náročným pracovným podmienkam.

   Prečo si vybrať koženú zváraciu masku ČERT

   Zváracia maska ČERT je navrhnutá s ohľadom na potreby profesionálnych zváračov, ktorí očakávajú maximálnu ochranu a komfort. Jej robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaisťujú, že maska vydrží nároky každodennej práce a stane sa vaším neoceniteľným spoločníkom v každej situácii.

   Či už pracujete v stiesnených priestoroch alebo za náročných podmienok, kožená zváracia maska ČERT vám ponúka spoľahlivosť, odolnosť a pohodlie, ktoré potrebujete pre efektívnu prácu. Vyberte si masku ČERT a získajte spoľahlivú ochranu, ktorá stojí pri vás v každej situácii, zabezpečujúc vašu bezpečnosť a komfort.

   SOLUTION
   8943
   1 ks

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Použitie
   Brúsenie
   Materiál
   Hovädzia štiepaná koža
   Veľkosť
   Univerzálna
   Dĺžka
   40 cm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Kožená zváracia maska ČERT
   Kožená zváracia maska ČERT

   Kožená zváracia maska ČERT

   75,00 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.