Termo rukavice VEGA
   Termo rukavice VEGA

   Termo rukavice VEGA

   Recenzia(0)

   VEGA termo rukavice: maximálna ochrana do 500°C. Aramidová tkanina, hliníková fólia, kevlarové švy, ergonomický dizajn, normy EN 420/388/12477, dĺžka 37 cm.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Termo rukavice VEGA predstavujú vrcholné riešenie pre zváračov, ktorí čelia vysokým teplotám a náročným podmienkam. Sú vyrobené z materiálov tej najvyššej kvality a navrhnuté s ohľadom na potreby profesionálov v oblasti zvárania, čo z nich robí neoceniteľného partnera v každom pracovnom prostredí.

   Kľúčové vlastnosti

   • Tepelná ochrana až do 500°C: Aramidová tkanina poskytuje vynikajúcu ochranu pred extrémnymi teplotami a prskajúcou taveninou, čím zaručuje bezpečnosť rúk vo veľmi vysokých teplotách.
   • Ochrana chrbta a manžety: Hliníková fólia na chrbte a manžetách rukavíc zvyšuje odolnosť proti žiarivému teplu a chráni pred tepelným žiarením.
   • Odolnosť a trvanlivosť: Prešívanie kevlarovou niťou poskytuje rukaviciam dlhotrvajúcu odolnosť a zaručuje, že sú pripravené na každé náročné použitie.
   • Ergonomický dizajn: Dĺžka 37 cm zabezpečuje komplexnú ochranu predlaktia a zápästia, zatiaľ čo ergonomický dizajn zabezpečuje pohodlie a flexibilitu.
   • Normy EN 420, EN 388, EN 12477 / A: Certifikácia podľa týchto noriem potvrdzuje vysoký štandard ochrany a kvality, čo vám umožňuje pracovať s dôverou v bezpečnosť.

   Termo rukavice VEGA sú ideálne pre použitie v zlievarniach, hutníctve a iných prostrediach so sálavým teplom. Bez ohľadu na to, aký typ zvárania vykonávate, tieto rukavice poskytujú potrebnú ochranu a umožňujú vám sústrediť sa na presnosť a kvalitu vašej práce. Vyberte si termo rukavice VEGA a zabezpečte si spoľahlivú ochranu a komfort aj v tých najnáročnejších podmienkach.

   SOLUTION
   vega

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Materiál
   Aramidová tkanina
   Materiál manžety
   Hliníková fólia
   Norma
   EN 388
   EN 420
   EN 12477
   Vyhotovenie
   Zváracie rukavice
   Dĺžka
   37 cm

   Špecifické referencie

   Stiahnuť

   Produktový list - VEGA

   Produktový list k profesionálnym zváracím rukaviciam VEGA.

   Stiahnuť (878.2KB)

   Vyhlásenie o zhode - VEGA

   Vyhlásenie o zhode k profesionálnym zváracím rukaviciam VEGA.

   Stiahnuť (434.26KB)

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Termo rukavice VEGA

   Mohlo by vás zaujať aj

   Zváracie rukavice VEGA

   Termo rukavice VEGA