Hadica na zváranie pre propán-bután
   Hadica na zváranie pre propán-bután

   Hadica na zváranie pre propán-bután

   Recenzia(0)
   2,95 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vysokokvalitná hadica pre propán-bután: odolná, flexibilná, pre LPG/CNG. Duša SBR/NBR, obal EPDM, -30°C/+70°C, Ø 6,3mm. Ideálna pre priemysel.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hadica na zváranie pre propán-bután je špeciálne navrhnutá pre dopravu skvapalnených ropných produktov (LPG), zemného plynu (CNG), ako aj zmesí metylacetylénu a propandienu. Tento produkt je výnimočný svojou kvalitou, odolnosťou a flexibilitou, vďaka čomu je neoceniteľným pomocníkom v rôznych priemyselných odvetviach.

   Prečo si vybrať hadicu pre propán-bután

   • Duša z materiálu SBR/NBR: Vďaka použitiu kvalitného materiálu je duša hadice odolná voči chemickému poškodeniu a zaručuje dlhú životnosť produktu. Čierna, hladká povrchová úprava zabezpečuje výbornú prepravu materiálu bez rizika jeho kontaminácie.
   • Textilná výstuž: Výstuž z textilnej priadze zabezpečuje hadici vysokú pevnosť a odolnosť proti mechanickému poškodeniu pri zachovaní jej flexibility. Ovinutie priadze pridáva dodatočnú odolnosť, čím sa predlžuje životnosť hadice aj pri náročnom používaní.
   • EPDM obal: Oranžový, hladký obal z EPDM (etén-propén-diénový monomér) materiálu nie len že zaručuje vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom, ozónu a teplotám, ale tiež poskytuje hadici výrazný a rozpoznateľný vzhľad. Tento materiál zaručuje, že hadica zostane flexibilná aj pri extrémnych teplotách od -30 °C do +70 °C.
   • Pracovná teplota a vnútorný priemer: Naša hadica je navrhnutá tak, aby vyhovovala náročným podmienkam s pracovnou teplotou od -30 °C do +70 °C a vnútorným priemerom 6,3 mm, čo zabezpečuje efektívnu a bezpečnú prepravu materiálov.
   • Cena za meter: Ponúkame výhodnú cenu za meter, čím zabezpečujeme, že naša hadica je dostupná pre široké spektrum zákazníkov bez ohľadu na rozsah ich projektu alebo potreby.

   Záver

   Naša hadica na zváranie pre propán-bután predstavuje vrchol v oblasti priemyselného vybavenia. S jej pomocou môžete zabezpečiť bezpečnú a efektívnu dopravu skvapalnených ropných produktov, zemného plynu a iných materiálov vo vašom podnikaní. Vďaka jej vysokým štandardom kvality, odolnosti a flexibilita je toto riešenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

   SOLUTION
   PB-8/16
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Plyn
   Propán-bután
   Norma
   EN ISO 3821
   Tlak
   20 Barov
   Vonkajší priemer
   Ø 16 mm
   Vnútorný priemer
   Ø 8 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hadica na zváranie pre propán-bután
   Hadica na zváranie pre propán-bután

   Hadica na zváranie pre propán-bután

   2,95 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.