Hadica na zváranie pre kyslík
   Hadica na zváranie pre kyslík

   Hadica na zváranie pre kyslík

   Recenzia(0)
   1,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Optimalizovaná zváracia hadica pre kyslík, navrhnutá pre bezpečnosť a dlhú životnosť. Modrá, flexibilná, odolná voči extrémnym teplotám.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Tento výrobok na zváranie s kyslíkom je optimalizovaný pre zváracie, rezné a iné technické procesy vyžadujúce presné a bezpečné poskytovanie kyslíka. Jeho dizajn a výroba reflektujú prísne normy kvality a bezpečnosti, zamerané na zabezpečenie efektívneho výkonu a dlhej životnosti v náročných podmienkach.

   Produktová charakteristika

   • Farba a materiál: Modrá farba tejto zváracej hadice, symbolizujúca kyslík, uľahčuje jej identifikáciu v dielni. Jej vnútorná časť je vyrobená z čiernej SBR gumy, zatiaľ čo vonkajšia časť z modrej EPDM gumy zaisťuje odolnosť voči externým vplyvom a predlžuje životnosť hadice.
   • Posilnenie: Textilné vlákna použité na posilnenie hadice zvyšujú jej flexibilitu a zároveň zabezpečujú odolnosť proti tlaku a mechanickému poškodeniu.
   • Pracovná teplota: S rozsahom pracovných teplôt od -35 do +50 °C sú naše kyslíkové zváracie hadice vhodné pre široké spektrum pracovných podmienok, od mrazivých po vysoké letné teploty.
   • Použitie: Sú ideálnou voľbou pre odborné použitie v plameňovom zváraní, rezaní, oblúkovom zváraní s ochrannými plynmi, spájkovaní a iných procesoch vyžadujúcich bezpečný transport kyslíka k zváracím zariadeniam.
   • Upozornenie na bezpečnosť: Dôležité je nevyužívať hadicu na prenos LPG (propán-bután), MSP a CNG (stlačený zemný plyn).
   • Technické údaje: S pracovným tlakom 20 bar a maximálnym tlakom až 60 bar, hadica poskytuje vysoký stupeň odolnosti a bezpečnosti pri používaní.

   Jednotková cena

   Cena za meter umožňuje klientom zakúpiť len potrebné množstvo hadice pre ich projekty, čím sa zvyšuje flexibilita a prispôsobivosť pre rôzne zváracie úlohy.

   Naša kyslíková zváracia hadica je výsledkom rozsiahleho vývoja a skúšania, zameraného na zabezpečenie bezpečnosti, efektívnosti a odolnosti v profesionálnom využití. Vďaka použitým materiálom a inovatívnym technológiám tento produkt garantuje nielen vysokú mieru bezpečnosti a spoľahlivosti, ale aj trvalú výdrž v profesionálnych aplikáciách.

   SOLUTION
   O2-6/14
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Plyn
   Kyslík
   Norma
   EN ISO 3821
   Tlak
   20 Barov
   Vonkajší priemer
   Ø 14 mm
   Vnútorný priemer
   Ø 6 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hadica na zváranie pre kyslík
   Hadica na zváranie pre kyslík

   Hadica na zváranie pre kyslík

   1,80 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.