Hadica na zváranie pre acetylén
   Hadica na zváranie pre acetylén

   Hadica na zváranie pre acetylén

   Recenzia(0)
   2,10 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.
   Na sklade

   Vysokokvalitná hadica pre acetylén: odolná, flexibilná, pre rôzne plyny. Ideálna pre zváranie a rezanie. Bezpečná, s EPDM obalom. Prac. tlak 20 bar.

   Počet:
   Napísať recenziu

   Zvárací kabát JAK

   Veľkosť A B C D E F G H I J K
   L 81 60 114,5 50
   XL 86 64 124,5 52
   XXL 91 68 134,5 56
   XXXL 96 70 144,5 60

   Hadica na zváranie pre acetylén predstavuje nevyhnutnú položku, ktorá zabezpečuje efektívny prenos acetylénu a iných horľavých plynov nevyhnutných pre váš plameňový zvárací alebo rezný projekt. Dizajnovaná s ohľadom na vašu bezpečnosť a efektivitu práce, táto hadica je ideálnym spoločníkom pre profesionálov aj hobby zváračov.

   Kľúčové vlastnosti

   • Vysoká flexibilita a odolnosť: S vnútorným priemerom 8mm a hrúbkou steny 3,5mm, naša hadica na zváranie zaručuje vynikajúcu flexibilitu bez ohrozenia pevnosti alebo odolnosti. Polomer ohybu 60mm umožňuje ľahkú manipuláciu v rôznych pracovných podmienkach.
   • Vynikajúca odolnosť voči teplotám: Vyrobená z kvalitného materiálu EPDM, naša hadica odoláva pracovným teplotám od -30 °C do +70 °C. Táto odolnosť zabezpečuje spoľahlivý výkon v rôznych prostrediach a podmienkach.
   • Maximálna bezpečnosť: S pracovným tlakom 20 bar a poruchovým tlakom 60 bar, táto hadica je navrhnutá tak, aby zvládla aj tie najnáročnejšie úlohy. Textilná výstuž a kvalitný obal zabezpečujú, že hadica je nielen odolná voči fyzickému poškodeniu, ale aj bezpečná pre prenos horľavých plynov.
   • Univerzálnosť použitia: Naša hadica je vhodná nielen pre acetylén ale aj pre prírodné plyny, vodík a iné horľavé plyny. Je to ideálny nástroj pre širokú škálu aplikácií v zváraní a rezaní, čo ju robí neoceniteľným pomocníkom v každej dielni.

   Prečo si vybrať hadicu na zváranie pre acetylén

   • Vysoká kvalita a dlhá životnosť: Hadica na zváranie je vyrobená z prvotriednych materiálov, čo zaisťuje jej dlhú životnosť a spoľahlivosť. Investícia do kvalitnej hadice znamená menej obáv o náhle poruchy alebo potrebu častých výmen.
   • Flexibilita a pohodlie: Vďaka svojej flexibilite a ľahkej manipulácii umožňuje naša hadica zváračom pracovať efektívnejšie a s väčším pohodlím.
   • Bezpečnosť na prvom mieste: Bezpečnosť je náš najvyšší priorita. S touto hadicou môžete pracovať s dôverou, vediac, že je navrhnutá tak, aby minimalizovala riziko úniku alebo iných nebezpečných situácií.
   • Ekonomická výhodnosť: Ponúkaná za výhodnú cenu za meter, naša hadica na zváranie pre acetylén predstavuje ekonomickú voľbu pre všetkých, ktorí hľadajú vysokú kvalitu za dostupnú cenu.

   Na záver, hadica na zváranie pre acetylén je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám najnáročnejších profesionálov aj domácich majstrov. S kombináciou vynikajúcej odolnosti, flexibility, bezpečnosti a univerzálnosti je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivé riešenie pre svoje zváracie a rezné projekty.

   SOLUTION
   C2H2-8/16
   1000 Položky

   Tabuľka dát

   Záruka
   24 mesiacov
   Plyn
   Acetylén
   Norma
   EN ISO 3821
   Tlak
   20 Barov
   Vonkajší priemer
   Ø 16 mm
   Vnútorný priemer
   Ø 8 mm

   Špecifické referencie

   V tejto chvíli nemá produkt žiadne recenzie.

   Napíšte recenziu
   Hadica na zváranie pre acetylén
   Hadica na zváranie pre acetylén

   Hadica na zváranie pre acetylén

   2,10 €
   s DPH
   Štandardná doba dodania je 24 - 48 hod.